Accepted [Application] - wiewior_

Status
Not open for further replies.

PlayCore

Administrator
Staff member
Member
Jan 29, 2020
2
3
1
User name: wiewior_

How old are you? 16

SteamID64: 76561198842814842

What server are you applying for : HNS Pre

Are you in our discord server? Yes

How long have you been a member of ours? jakoś 4 miesiące na serwerze mam przegranych 60 godzin

Tell us about yourself: Mam na imię Szymon w hns'a gram od około półtora roku jestem dość znany i szanowany w społeczności hns'a. Gram pól profesjonalnie w piłkę nożną (CLJ U 17) obecnie siedze w domu ponieważ zerwałem więzadła w stawie skokowym

Why should we choose you as an admin?: Tak jak napisałem wyżej jestem strasznie pracowity , spędzam dużo godzin na waszym serwerze i moja psychika jest strasznie mocna i nie da sie mnie zmadować

What are your personal weaknesses? Nie wiem. Moim zdaniem nie ma takiej rzeczy która może mnie załamać

What are your personal strengths? Moją najmocniejsza stroną jest psychika ponieważ tak jak napisałem wyżej nie da sie mnie zmadować ani w jakimś stopniu podłamać

Do you have any registered punishments on our servers? No

Do you have any previous admin experience? : Tak byłem adminem między innymi na CsKatowice retake #1

Can you benefit our community somehow? If so, how? : Myślę że tak ponieważ jestem strasznie obecny na serwerze i często widze jak dużo osób łamie regulamin i są bardzo toksyczni. Myślę że mógł bym pomóc serwrowi z takimi osobami

Anything else?:

• Like
Reactions: Grod and Datzy

zwolof

Administrator
Staff member
Jan 29, 2020
2
2
3
Steam
76561198062332030
User name: wiewior_
How old are you? 16
SteamID64: 76561198842814842
What server are you applying for : HNS PRE
Are you in our discord server? Yes
How long have you been a member of ours? Like 4 months on the server, ive played for 60hrs
Do you have any registered punishments on our servers? No

Tell us about yourself:
My name is Simon and I've played HNS for like 1(1/2) years. Im a little known in the hns scene. I play soccer semi-professionally(CLJ U 17).

Why should we choose you as an admin?:
As I wrote above im extremely helpful, i spend alot of my time on your server and my mind is extremely strong, its hard to get me mad.

What are your personal weaknesses?
I dont know, in my opinion there isn't anything to get me mad or angry.

What are your personal strengths?
My strongest side is my mind, its hard to get me angry or upset, im always calm.

Do you have any previous admin experience? :
Yes, I've been an admin on CSKatowice Retakes.

Can you benefit our community somehow? If so, how? :

I think I can benefit the community alot because I'm a very active player and I often see people break the rules and how toxic some are. I think I could help the community deal with such people.

Anything else?:

Status
Not open for further replies.